| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari pentru baieti: big grin
1. Preferati fetele mici de statura sau fetele inalte?
2. Cu toc sau fara?
big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Pai laughing prefer fetele plinute, alea micute ma fac sa par un 'munte de om' cele inalte si slabe... ma fac sa ma gandesc laughing sa nu le ating ca e greu big grin
Prefer fara toc, nu vreau sa fiu calcat din greseala, nu?raised eyebrows Si fie vorba intre noi.Nu conteaza cum arata o persoana, ci cum gandeste. Daca mi se pune pata pe o fata, poate sa fie si micuta, si inalta, si cu tocuri si fara.Nu conteaza, o vreau, incerc sa o ambig grin nu se poate, renunt.

2 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

1)Cele un pic mai mici decat noi laughingnici prea mici si nici prea inalte, ca sa nu fie mai mari decat noi
2)asta depinde de ea si de cum se imbraca...pot fi frumoase si atragatoare atat cu toc cat si fara.

| Radu1015 a răspuns:

1. Nu conteaza, este o persoana!
2. Fara