| BlackMagicx3 a întrebat:

Am si eu intrebare.Stie careva cat e taxa prin posta daca dau comanda de pe miniprix.ro? Dau funda.big grinhappy

Răspuns Câştigător
| rive02 a răspuns:

Livrarea se face prin curier rapid, tariful fiind de 16 Ron. Livrarea se face numai pe teritoriul Romaniei, in maxim 7 zile lucratoare de la plasarea cu succes a comenzii, la adresa specificata de dumneavostra. Livrarea se face intre orele 9.00-17.00, daca in acest interval nu sunteti acasa, va rugam sa specificati o alta adresa (adresa de la locul de munca) pentru a nu se produce intarzieri la livrare sau chiar nelivrarea produselor comandate. Taxa transportului va fi suportata de catre client.

Pentru comenzi cu valoare mai mare de 100 RON transportul este GRATUIT.

Aici nu zice nimic de taxa prin posta... poate nu ei nu trasporta asa happy

2 răspunsuri:
| swet girl 22 a răspuns:

La comanda de 100 lei e gratuit transportul

| Jojolina92 a răspuns:

Livrarea se face prin curier rapid, tariful fiind de 16 Ron.
Pentru comenzi cu valoare mai mare de 100 RON transportul este GRATUIT.