| IrinaAniri a întrebat:

Funda! URGENT vorbesc cu un baiat, CHIAR ACUM! (presupunand ca sunt baiat) pe facebook despre viata lui sociala, daca are prietena daca place pe cineva, etc etc. am inceput sa vorbesc cu el despre bmx-uri ca ii plac mult si nu stiu cum sa il intreb ce vreau ca sa para ca nici macar nu imi pasa de asta si ca e o intrebare aleatorie, ca e foarte destept si nu vreau sa se prinda. astept sugestii, urgent, va amintesc ca vorbesc cu el chiar acum. (daca nu v-ati dat seama vreau sa aflu daca ma mai place, dar foarte delicat)

3 răspunsuri:
| RobyHawaii a răspuns:

Intreba-l direct si daca te intreaba de ce zici ca : ''Numa asa''happySi nu uita cind e vorba de o fata nici un baiat nu e destul de destepthappywinking