| Bubbico a întrebat:

care se adreseaza atat baietilor, dar si fetelor. Care vi se pare inaltimea "ideala" a unei femei? Adica pe la 20 de ani? Vi se pare mai dragute fetele pitice sau cele mai inalte?

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu mă interesează, atâta timp cât are minim 1.60, e înălţimea minimă şi în acelaşi timp acceptabilă pentru o femeie.

| dracu14 a răspuns:

1.60-1.65,desi sunt inalt imi plac fetele scunde

| BlueViP a răspuns:

1,60-1,70. Majoritatea baietilor prefera fetele mai mici decat ei la inaltime. Daca e mai micuta pare mai firava si pare ca are nevoie de mai multa protectie.