| Anonimus282833 a întrebat:

Am și eu o întrebare, daca eu și iubita mea, ne-am frecat dezbrăcați fara să facem nimic altceva atunci, există șanse să rămână gravidă, pentru că nu i-a venit nici ciclul de 1 luna? Dau fundiță

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Exista, daca a facut sex cu altul.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu a-ți avut relații sexuale nu are cum să fie însărcinată.

| Ioana184 a răspuns:

Dacă nu ați făcut nimic altceva, nu are cum sa ramana,mai aștepta,poate o sa ii vina,,daca nu,e posibil ori sa fie bolnava ori sa fie gravida cu altul,, mare atenție la ea,, daca are pofte,, grețuri,,( nu sari la capu ei daca are pofte, poate chiar îi e pofta de ceva,, toată lumea avem pofte, un test de sarcina peste câteva zile ar fi de ajutor

| Sofer a răspuns:

Ce sanse sa fie daca nu ai facut sex cu ea. Poate a arso altul.