| alexutzaa09 a întrebat:

:X imi place de un baiat dar el ma baga in seama foarte rar, doar cand vrea o tema, o guma sau sa glumeasca cu cineva.Mai demult se baga in seama cu mine, adica ma intreba daca vreau sa fiu cu el si dupa schimba intrebarea, ma pupa pe obraz si dupa ma intreba daca il iubesc, ma lua in brate, si acum mai face asa dar rar.Eu cred ca imi fac sperante degeaba, poate face toate astea doar din interes, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Bebbe133 a răspuns:

Nu face asta pentru tema, pentru ca a vazut ca tu ii dai atentie si nu ii e frica ca nu o sa ii mai dai tema. Eu zic ca face asta ca sa se distreze, nu din seriozitate si nici pentru tema. Poti sa ii dai tema in continuare ca si daca nu i-o mai dai el nu se va oftica, fii sigura. Mai bine ignora-l cu totul atunci cand se da la tine.E cel mai bine si asa vedea ca nu esti jucaria lui. Sper ca te-am ajutat si ca o sa tii cont:X Funda? :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si care ar fi interesul lui?

| alexutzaa09 explică (pentru neutrino):

Sa se asigure ca are de la cine sa ia tema happy