| DarkSunshiine a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu cisele si realitatea.De fiecare data cand visam un cosmar in care alergam sa scap cu viata de cineva care dorea sa ma ucida, ma trezeam obosita, cu dureri chiar si cu febra musculara. Mie mi se pare cam ciudat.parerea voastra?

2 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Poate ai facut prea mult efort.de obicei cosmarurile acestea apar atunci cand faci febra, iar dimineata te trezesti cu ea, si mie mi s-a intamplat :d

| Rio4cwalk a răspuns:

DA si mie mi se intampla la fel... visez ca... cad de pe bloc si apoi cand mai am putin si aterizez laughing ma trezesc foarte speriat, cu febra musculara si dureri de cap. ASta se intampla pentru ca in somn, vazand aceste imagini te sperii si iti provoaca un stres si de aia faci sebra si te doare capul. Incearca un ceai verde sau un pahar cu zeama de varza, la mine functioneaza big grin