| Pisicuta_8408 a întrebat:

iubesc si eu un baiat de 18 ani si eram cu el si intre timp el mai era cu o fata, ne-am despartit apoi dupa vreo 1 saptamana iar ne-am impacat, si acum recent m`a sunat fata aia si a inceput sa ma injure si sa-i las iubitul in pace ( el fiind cu mine si in acelasi timp si cu ea ) si nu stiu ce sa fac thinking il iubesc enorm de mult, tin mult la el, si nu stiu cum sa fac sa numai tin la el, sa mi`l scot din "inima" sa zic asa si din minte. spuneti-mi si voi ce ar trebui sa facsad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut si eu prin ceva asemanator. Imi pare rau, stiu cat de dureros poate sa fie.
Eu te sfatuiesc sa ii dai ceva ce ea nu poate sa-i dea. Ai fi dispusa sa faci sex anal?