| cipri01 a întrebat:

Am si eu o intrebare le place fetelor baieti care fac sala adica bine facuti.Sa numi dati raspunsuri de genu cei care au muschi nu au creier.

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Le plac cei care scriu corect gramatical.
Fiecare fată e diferită în felul ei și are gusturi aparte, unora le place, unora detestă.

| Mardari_Alexandru_1980 a răspuns:

Clar nu ai vrea tu sa ai o prietena frumoasa dar fara minte? sa ai muschi nu etse totul mai trebuie si minte

| cipri01 explică (pentru Mardari_Alexandru_1980):

Nu cred ca daca ai muschi nu ai minte.Cam toti zic ca astia care au muschi sunt niste... dar nu e adevarat.

| cipri01 explică (pentru Mardari_Alexandru_1980):

Io fac sala de 2 ani dar nu mi-a zis nicio fata ca nu am minte.