| anonim_4396 a întrebat:

nu mai pot intra pe id-ul meu de messenger, imi spune : Your Account Has Been Blocked, ce s-a intamplat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Cineva a incercat sa iti afle parola. si a tot scris anumite cuvinte la parola pana ce idul tau a fost blocat!;) o sa ti se deblocheze peste 24 de ore parca... si apoi o sa poti intra iar...
da, poti intra si pe www.yahoo.com si il poti debloca tu de'acolo cred ca iti trebuie si ceva date sau doar parola reala nu stiu exact, dar stiu ca dupa ceva timp se deblocheaza;) :-*

3 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Contul tau a fost blocat. Cam asa inseamna.
Intra pe mail de pe www.yahoo.com si totul va fi ca la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti multumesc Raiden, am incercat si asa, insa nu merge...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...sh eu am patit tot asa.:sad