| Drinni a întrebat:

Hei TPU, am nevoie urgenta de ajutor! dau fundita! cad incerc sa ma loghez pe mess imi spune:"Your account has been blocked". ce sa fac in cazul asta, ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Ori ti-a dat cineva spam, ori nu te-ai mai logat de ceva luni pe el.
I s-a intamplat si verisoarei mele. Dar ea avea doua iduri asemanatoare. Si s-a gandit ca daca tot asa intra pe celalalt. Si asa a facut. Apoi dupa cateva zile s-a gandit sa mai incerce sa se logheze pe cel vechi, si i-a mers.
Nu stiu daca va mai merge si la tine, dar mna. Pentru mai multe informatii de ajutor intra pe yahoo.com si pe forum. Pui intrebarea si acolo sigur primesti un raspuns bun.

5 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Id`ul ti-a fost blocat... dar nutsi face griji:d
mergi la forgot my password si de acolo il poti deblocaD:
succes:*

| anDa a răspuns:

Posibil sa fii gresit parola cand ai introdus-o si contul tau este blocat pentru 12 ore.

| SEXobeat a răspuns:

Cineva ti-a schimbat parola [adio id ala]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva ti-ar schimba parola pur si simplu nu te-ai mai putea loga. deci asta nu e. id`ul tau e blocat. dc? intreaba pe yahoohappy

pwpici, Craciun Fericit!

| alexpaul1986 a răspuns:

In cazul asta trebuie sa le scrii lor, intra la pagina lor de help aia de Romania si raporteaza eroarea in cauza si o sa te ajute, nu uita sa scrii in romaneste pe langa mesajul de eroare care e in engleza.