| opschris a întrebat:

Am si eu o MICUTA problema... lucrurile stau in felul urmator, am reinstalat de curand windowsul, si imi lipsesc cateva DRIVERE pentru. sunet (sau asa cred, fiindca sunetul este singurul care nu functioneaza), am incercat sa gasesc update-uri, da n-am gasit nimic, ori asta, ori n-am stiutcum sa caut. FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Pe Xp sp 2, cauta realtek ca o sa iti mearga, scrie download realtek pe google, si ia mai multe variante de realtek pana o sa gasesti realtekul care merge pe xp-ul tau. Merge sigur realtek ca sa iti faci sunetul, dar dupa fiecare instalare, daca vezi ca nu e kitul de la realtek care merge, ca sa instalezi altul dezinstalezi pe cel care nu merge.

P.S. iti va cere restart la pc, ii dai, iar cand intri in windows iti dai seama daca merge sunetul sau nu.

Sper ca te-am ajutat!

| opschris explică (pentru YoBuDy):

Mersiiiii bokuuuuuuuu!

4 răspunsuri:
| opschris explică:

UN xp serice pack 2

| YoBuDy a răspuns:

Ce windows ai?

| opschris explică (pentru YoBuDy):

UN xp serice pack 2