| sίмρℓε☻кι∂a a întrebat:

Am si eu o problema...Am sanii cam mari si o colega m-a intrebat cum am facut...Eu nu stiu pur si simplu au crescut.Eu i-am spus asa si ea a zis ca sunt invidioasa pe ea. Ce "reteta" sa-i dau?straight facesad?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Spune-i să se roge la mama natură!
Invidia asta niciodată nu o pot înţelege, invidioasă este ea nu tu.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Sa se rogelaughing. Sa bea lapte, sa fluiererolling on the floor.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu esti invidioasa pe ea? Pai de ce, ca nu are sani? Asta este ca in proverbul cu vulpea si struguriibig grinaca nu poate sa ajunga la ei spune ca nu-i nimic, si asa sunt acrii! Pentru tine, daca te-a dotat Mama Natura, pe multi baieti o sa-i faci fericiti, la viata ta! Norocul tau!

| sίмρℓε☻кι∂a explică:

Nu eu`s invidioasa ea elaughingrolling on the floor

| multimoak a răspuns:

Nu se poate face nimic... Trebuie doar sa fie mandra de ea, asa cum este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai lele...asta e biorintmul la toata lumea...dea,si eu n-am sani prea mari. Spune-i sa mai astepte, depinde si cum is parintii eihappydaca is mai scunzi si mai indesati, asa va fi si ea(pe la 45 de ani)dar in orice caz, sa mai astepte, un om se dezvolta complet cam pe la 21de ani.Eu aveam in clasa a 5-a o vaca:avea sanii lasati, 94 kg., grasa de nu mai puteai.Nu stiu, saraca.Si inca una, care arata ca la 20 de ani, cu forme, fund, sani frumosi, dar acum e si ea o vaca si e de varsta mea! Deci, prietena ta e bine.happy