| sokeres1993 a întrebat:

Am si eu o problema cu starea de erectie a penisului. De vreo 2luni nu mai am erectie, ma excit foarte greu si atunci dureaza foarte putin starea erecta sau nu e 100%erect. Am avut o perioada acum cativa ani cans am exagerat cu masturbarea! Sa fie deaia? Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| MotanulFelix a răspuns:

Masturbarea daca era asa de nociva 90% dintre barbati pana la 20 de ani ar fi impotenti. Insa e posibil sa ai o problema medicala care sa cauzeze aceste probleme. Consulta un medic urolog pentru a afla detalii. Sanatate!

| sokeres1993 explică:

Urolog sau ginecolog?