| Andrux_3060 a întrebat:

Am si eu o problema. nu imi mai apare continutul fotografiilor. adica imi arata doar numele si fotografia aia de la windows, nu mi le mai arata pe ele, adica acolo mici. sper ca intelegeti. Ce pot sa fac? urgent! funda big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......View.shtml

instaleaza programul asta si deschide-le cu el...dai mesaj daca nu te descurci...

| Andrux_3060 explică (pentru anonim_4396):

Pot sa le deschid dar vreau sa se vada asa acolo mici in folder. gen cand vreau sa incarc o poza pe facebook trebuie sa o dechid ca asa nu mi-l arata. programul este pentru asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, ce sistem de operare ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles, ai putina rabdare ca si la mine sunt la fel, daca ma uit cum se face iti zic imediat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata...
dai my computer, sus in stanga in coltul ferestrei iti apare "organize" click! apoi dai "folder and search options " acolo iti apare si meniul "view" click! in meniul "files and folders" debifezi "always show icons, never thumbnails" apoi dai apply si ok...a mers?