| Maruskaaa a întrebat:

Am si eu o problema. Parintii mei nu ma lasa mai mult de ora 11 afara, am 14 ani jumate si nu stiu cum sa ii conving sa ma lase pana la 12, 1 Altii de varsta mea stau pana la ora 1, 2 O idee ar fi sa nu ii ascult dar sunt trist cand vad ca sufera ca nu ii asc. O idee ar fi aia cu intarziatu dar

Răspuns Câştigător
| pinciu a răspuns:

Daca nu te lasa inseamna ca tin la tine.vor sa nu patesti ceva.sugestia mea e sa lasi totu asa cum e ca mai incolo o sa regreti

1 răspuns:
| CandyTetris a răspuns:

"pinciu" spune bine. Oricum nu pierzi multe, dupa ce placa primii 2 se sparge gasca si mai raman 3-4 incapatanati care stau sa se uite ca urangutanii unii la altii.happy