| PruteanNicoleta a întrebat:

Am si eu o problema,prietena mea nu imi scrie prea des si m-am gindit ca ar fi bine sa nu ma mai leg de ea.Ea s-a suparat si eu i-am spus tot ce simt pentru ea si suntem cele mai bune prietene insa nu doreste sa ne vedem des chiar si atunci cind este libera, oare ascunde ceva fata de mine?

2 răspunsuri:
| muziclive a răspuns:

Nu,nu cred. poate este ocupata? funda

| andreutzaa12 a răspuns:

E foarte posibil sa iti ascunda ceva! Dar te-ai gandit si la faptul ca ai putea fi tu de vina? gandeste-te bine si incearca sa iti dai seama... poate ceva la tine e problema, daca o consideri cea mai buna prietena eu zic sa nu renunti! bafta