| Digital112 a întrebat:

Azi m-am spovedit si impartasit, pot sa mananc ciocolata? sau treubie sa tin post toata ziua?
vreau ciocolata crying(((((((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca naibii ciocolata dar ai grija sa nu exagerezi ca cine stie...hee hee

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La apusul soarelui poți mânca ciocolată!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei ciocolata mananca ciocolata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te obligă să nu mănânci?

| Fantastic7 a răspuns:

Vaaai... ce tragedie

| razvanytb a răspuns:

Astazi poti sa mananci de dulce ieri naveai voie ca nu e astazi pastele pastele este pe 20 a luni acesteia astazi e o zi normala asa ca poti manca ce vrea muschiul tau crede-ma

| Mariajujijo95 a răspuns:

Nu ai voie deoarece astazi este o zi foarte impor Daca se poate si POST NEGRU! Eu am tinut post negru vineri si tin si astazi - Sambata!

| Digital112 explică (pentru Mariajujijo95):

Am mancat carne crying(

| Mariajujijo95 a răspuns (pentru Digital112):

E nu-i nimic! Macar la Inviere sa mergi

| suntserios a răspuns (pentru Mariajujijo95):

Cum adica nu are voie? Cine nu ii da voie?

| Digital112 explică (pentru Mariajujijo95):

Ma duc sa iau lumina in fiecare an, si diseara ma duc, chiar daca ploua si fulgera, tot ma duc.

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Digital112):

Eu nu inteleg ce e cu postu asta la voi.
Ar trebui ca baza postului sa fie rugaciunea si apropierea de Divinitate si sa fie un post care sa-l ti tot timpul nu cand ai chef.
Zimi unde scrie in Biblie ca daca mananci ciocolata crapi sau te blesteama Dumnezeu?