| Ieusântanalfabet a întrebat:

Am tot auzit de multe ori ca alcoolul îngrașă, dar eu mereu când consum o cantitate mare de alcool slăbesc și 1 kg, credeți ca este o problema?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cât de mare? Aproape 50 ml?
Si alcoolul nu ingrasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acoolul îți nenorocește viața. nu-i de glumit și nici de joaca cu rahatruile alea treaba ta dacă o ți așa o să-ți distrugi sănătatea am văzut cu ochii mei și știu până unde poate duce alcoolul băut fie în excesiv sau nu mai ales dacă bei zi de zi jale rău de tot Atunici. Cu alcoolul care o fi el sa fie nu slăbești îți ditrsuge organele și îți bați Joc de corpul tău și sănătatea ta ficat rinichii greierul ți-l face praf de tot da de tot și când o sa ajungi Doamne ferește la tratamente Atunici o săte trazești la realitate.