| claudia8767 a întrebat:

Am un baiat in liceu, si e foarte dragut, imi place de el, chiar mi-a zis sa fim impreuna dar dupa 1zi ne-am despartit pentru ca mi-a zis ca nu ne cunoastem atat de bine, dar am aflat de la un alt prieten ca lui ii place de mine doar ca sunt prea mica... ce sa fac? am incercat sa fiu draguta cu el, imi trimite mesaje incontinuu si tocmai ce mi-a zis ca sunt prea mica pentru elhappye cam ciudat...nici el nu stie ce vrea.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ralluca25 a răspuns:

Este diferenta mare intre voi doi?
daca nu nu vad ce ar fi asa rau.
oricum tot el pierde oh go on
daca te place si nu vrea sa fie cu tine doar pentru ca esti mica este chiar banal.
da asa sunt baietii happy
daca va vrea sa fie cu tine va incerca sa fie cat mai aproape de tine daca nu.nu si poti renunta mai sunt o groaza de baieti nu e singurul happy

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna clau...eu zic ca daca el te iubea nu te-ar fi tradat adica u ai zis :
-Dupa o zi neam despartiti.
poate prietenul sau a zis doar asta pentru ca nu avea ce sa spuna
pe moment mai el tea ''tradat'' sa zic asa adica peste o zi gt totusi daca el nu vr de la inceput
putea sa zica
or poate a fost pus de un coleg
provocare sau pariu orce stii cum sunt
adolescenti din zilele noastre
Iti zic eu daca il iubesti LUPTA
daca nu prea adica asa o dragoste ''plutitoare''
lasa-l si iti gasesti pe altcineva
BAFTA! si mult succes
aa da si ce varsta ai ca nai mentionat si ce varsta are el
adica baiatul cu care ai fost impreuna
Si orkum cum se zice ''Dragostea n-are varsta''

| Dayana_1316 a răspuns:

Ce trebuie sa faci este sa te duci la el si sa ii spui ca "dragostea nu are varsta" asta il v-a pune pe ganduri si o sa te vrea inapoi.

| claudia8767 explică:

Pai eu am 15ani el are 16ani si suntem din acelasi liceu,cateodata spune ca nu vrea iubita din acelasi liceu pentru ca nu vrea sa se afle,dar pe mine ma tot streseaza cand sta cu colegii lui,se tot uita la mine, cand i se face dor de mine imi da mesaj, ciudat rau.cat despre prietenul lui care mi-a zis ca alex ma place,il cunosc, e de treaba, nu are de ce sa ma minta...ma simt aiurea...