| rosalbiaaaa a întrebat:

Am un Blackberry si atunci cand fac poze si le descarc pe PC imi spune ca e prea mare format-ul sau ceva de genu. ce pot face? acea poza nu se deschide in niciun program.
Funda

5 răspunsuri:
| mihai741 a răspuns:

Recomand să le deschizi prima oară cu Photoshop, este imposibil să nu se deschidă, dacă nu se deschide nici cu el, cred că metadata pozei are eroare.

| rosalbiaaaa explică (pentru mihai741):

Si ce trebuie facut?

| mihai741 a răspuns (pentru rosalbiaaaa):

Păi ai încercat? a mers?

| rosalbiaaaa explică (pentru mihai741):

Am incercat in Photoshop.Nu a mers. Si rezolutia din telefon am dat-o la cea mai mica. nu mai stiu ce e de facut!

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Schimba marimea poze in telefon in telefon da la optiuni>dimensiune imagine si alegi cea mai mica dimensiune. funda?