| jdiijust a întrebat:

Am un cos mare, umflat, sub piele, rosu in partea stanga a obrazului. Ma doare cand apas pe el.
Cum pot sa il fac sa iasa si sa imi treaca mai repede?
Cu ce sa dau sa treaca repede?
Luni, am intalnire importanta. Poate cea mai importanta din viata mea si imi e nasol sa ma duc cu el. Ce pot sa fac sa imi treaca cat mai rapid?

VA ROG HELP, ajutor.

4 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Mergi la farmacie si iti vor recomanda acolo ceva in functie de tenul tau, eu folosesc bioderma si la mine functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acneol prop. Este foarte bun. Pentru efect rapid aplica mult si des. Contine mentol pe langa alte ingrediente active si nu o sa te mai doara.
Trebuie cumparat de la o farmacie apicola.

http://www.natur.ro/products/ACNEOL-PROP-50ML.html

| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Pune pe un bețișor de ureche câteva picături de ulei 100% pur de arbore de ceai (tea tree) de la Thursday Plantation.
In scurt timp o sa vezi ca coșul o sa iți dispară complet.
Îți recomand uleiul cu ceea mai mare încredere, pe mine m-a ajutat in lupta cu coșurile si punctele negre.

| jdiijust explică:

Pudra e buna?