| kuviCk a întrebat:

Am un Dihor sau un Jder in podul casei. Cum il omor? Cum scap de el? As dori modalitati prin care sa-l pot ucide. Voi cum ati proceda?

1 răspuns:
| maximrobertalin a răspuns:

Uita-te la filme de groaza. ca de esxemplu faci semn cu x unde vrei sal omori pui carne cruda cu sange desiguri pui o franghie si stai de pazain momentul cand apare omoaral. sau alt exemplu: pune capcane de soareci si pune la fel cum ti-am zis eu. funda sper ca ti-am fost de folos