| ioana9965 a întrebat:

Am un iubit, dar de un timp cand iese afara vorbeste mai mult cu prietena mea cea mai buna si ii acorda mai multa atentie de cat mie. El zice ca tine la mine. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anyyx a răspuns:

Hey draga mea.nu-ti fie teama asa-i, el vrea sa se apropie de tine dar vrea sa afle mai multe de la prietena ta. Daca te exclude inseamna ca ii este teama sa vorbeasca cu tine.Eu unu te sfatuiesc sa il intrebi daca prietena ta este mai importanta ca tine. Sper sa te ajute.winking