| aHaHa_3297 a întrebat:

Am un motorola fire, si nu ma pot conecta la internet, desi am 250mb trafic, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| MariusGabriel a răspuns:

Intri aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html introduci numarul tau de telefon apesi pe continua dupa care selectezi modelul telefonului, apesi iar continua si o sa iti apara Setari pentru Internet, Setari MMS etc, o sa iti apara sa dai Setari automate sau Setari Manuale, la Setari pentru internet apasa pe setari manuale si o sa iti explice pas cu pas ce sa faci pentru a configura setarile la internet. Daca nu-ti gasesti telefonul, pui unul la intamplare.mie asa mi-a mers. funda?

1 răspuns:
| KaramiCa a răspuns:

Poate nu ai setarile la internet facute.cauta`le pe net daca nu le ai.si poate mergetongue