| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

Am un nume foarte naspa si nu stiu cum sa`mi gasesc si eu o prorecla ma fhainabig grin ma numesc Georgeta big grinvoi cum mi-ati zice?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici-o rusine sa ai un nume sau altul! Trebuie sa te simti bine asa cum esti tu, pana la urma urmei e doar un nume! Atunci cand cunosti pe cineva si lui ii place persoana ta, cu siguranta ca nu-ti cunoaste numele.Crezi ca daca ti l-ar afla te-ar lasa balta si ar pleca spunandu-ti:,, Imi pare rau, nu pot vorbi cu tine ca te cheama Georgeta?"Niciodata! Daca te deranjeaza intr-o asa mare masura il poti schimba la primaria locala, insa trebuie sa ai un argument mare si tare! Cunosc persoane care si-au schimbat numele, insa dupa asta mie parca nu mi se mai parea ca sunt ele...Adica ma obisnuisem sa strig intr-un anume mod la acea persoana si dupa am fost putin bulversata, caci ma obisnuisem cu ea asa si mi-a fost destul de greu sa ma acomodez.am o prietena pe care o cheama Georgeta si i se spune exact asa, dar nu o deranjeaza si nu rade nimeni de ea. Mie imi place numele meu(Loredana Andreea)si chiar daca ar fi altul nu cred ca as vrea sa-l schimb!
Te pup si sa auzim numai de bine,
Cineva care vrea sa-ti fie prieten... kiss

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Georgy

| Vizitiul a răspuns:

Getuzabig grin.

| daii a răspuns:

Geo, Ge'(mie de fel imi place sa zic doar primele 2 litere din numethinking si asa le zic si prietenelor meletongue)

by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Geo

| Antrax a răspuns:

Gina piscina

| anss23 a răspuns:

Georgiana ti se pare mai normal?

| Klara a răspuns:

Georgia :X:X

| princessmary a răspuns:

Am 2 prietene care se numesc Georgi la 1 ii spun gya si la cealalta ii spun gyana

| Brotacelu a răspuns:

Geo

| MissD a răspuns:

Am si eu o colega georgeta si i se spune geta. Si geti cred ca ar fi dragut

| Maria_3931 a răspuns:

Propun vorbeste cu parintii si schimbati numele si eu am avut numele maria iar acum ma cheama nathalia

| motanelul a răspuns:

Porecla se pone si in functie de personalitaeta ta. you ti-as zice gya. pup

| Ofatamisterioasa13 explică:

Multumesc tuturor pentru ajutor va pup!:*:*>:d

| anonima16 a răspuns:

Georgy, Geo.

| BaddieBae a răspuns:

Grety.geo.gygy.kiss

| denisaalexandru01 a răspuns:

Geta

| iris_7882 a răspuns:

Geo sau Gia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostuta happy asta ti se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc sa iti fie rusine cu numele tau?:s eu dk as avea numele de Georgeta nu as mai cere parerea altora... mi-as gasi chiar eu un nume. uite de exemplu si Geo e frumos ...sau puneti o prorecla in functie de caracterizarea tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias zice germen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găozica