| Bubble_7593 a întrebat:

Am un prieten big grin si el cateodata se poarta frumos cateodata nu...si nu stiu cum sa port cu el incat sa se poarte frumos cu mine adica sa fie mai romantic. Daca nu-l bag in seama nu ma baga nici el pe mine si asa ajungem sa ne certam.Deci imi puteti da un sfat?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E cumva rac?laughing
Parca recunosc chestia astawhistling
Daca chiar tii la el invata-l tu sa iubeascawinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să vorbeşti cu el şi să-i spui lui ceea ce vrei. Nu ai cum să-l faci să fie mai într-un fel decât dacă comunici. Comunicarea e cheia, deci discută cu el, spune-i ce vrei şi ajungeţi la un punct comun. Baftă!

| LifeFail a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, sa-i explici problema ta, sa-i spui sa-ti acorde mai multa atentie, sa nu te lase deoparte.
Ghideaza-l tu!
Incearca sa rezolvi situatia cu mult calm.
Pana la urma vei reusi!
xoxo

| xFaith a răspuns:

Poarta-te normal, fii tu insati happy la urma urmei trebuie sa te placa asa cum esti
Hmmm cand nu te baga insema. pai fii mai indiferente arata ca nu iti pasawinking
nu zic sa nu il bagi deloc in seama, intelegi? dar fii un pic mai rece

succes happy