| ellabutterfly a întrebat:

Am un prieten de 2 luni, O, ne intelegem bine, tin la el, dar cam atat. Il iubesc inca pe fostul meu prieten, G, si stiu ca si el ma iubeste, dar nu face nimic pentru ca sa ne impacam pentru ca O este prietenul lui cel mai bun. Stiu ca inca ma iubeste pentru ca mi-a zis chiar el asta, dar el e genul mai fustangiu, m-a facut sa sufar mult, iar O este ca sa zic asa, tipu' cuminte, perfect.
Nu mi se pare corect insa fata de el sa continui aceasta relatie pentru ca eu nu il iubesc pe el. Nu pot sa ma indragostesc de el si sa il uit pe G orice as face. De cate ori ma ia G in brate simt ca o sa cedez si mi-e teama sa ma mai intalnesc cu el pe strada sau oriunde pentru ca nu vreau sa cedez, sa-l las sa ma sarute, si sa il insel pe O.
Ce sa fac? straight face

Bia, 17. [ asta e contul lu' sora-mea tongue ]

3 răspunsuri:
| believe a răspuns:

Pastreazal pe O, daca chiar e genul de baiat papusa. iar de G:mentine distanta!

| Silviu591 a răspuns:

Pai normal ca il mai iubesti pe G daca il lasi sa te mai ia in bratze si chestii.inceteaza pur si simplu cu chestiile astea.incearca sa-l vezi cat mai putin.si o sa-l uiti.de exemplu te desparti de O si dupa ceva timp vei regreta.si iti spui."ma.eu chiar il iubeam pe ala" si chestii de genul. daca G te-a facut sa suferi, o va mai face sigur. good luck

| ellabutterfly explică:

Da, dar e cam greu sa nu ma intalnesc cu G, tinand cont ca el si O sunt prieteni buni si de multe ori iesim toti impreuna...