| vlad210 a întrebat:

Am un prieten rapper si s-au luat unii de el pe strada ca e rapper si l-au injurat de morti si el are o ruda moarta. nu stiu ce. SI acum el vrea sa mergem la bataie. Ce ziceti sa ma bag pentru el? big grin

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Da frate! logik
sunteti prieteni si daca ajunge vreunu in spital, soarta!
nu fi las! ajuta'ti tovarasu' ca si el te'ar fi ajutat pe tine.
bafta

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce? Mortii cu mortii, vii cu viiwinking
Nu cred ca ai vrea sa apari pe holul scolii tamponathee hee

| Lora a răspuns:

rolling on the floor))) copilarii

| User a răspuns:

Yeeee madă facăr

| JackieSue a răspuns:

Sa-si rezolve singur problemele, daca de la o injuratura vrea bataie, de la un pumn ce-o sa faca?
Spune-i prietenului tau sa faca misto de aia care l-au injurat, asa demonstreaza ca nu-l afecteaza si da dovada de maturitate. :-)

| Crisu a răspuns:

Da straight face daca esti iubita lui mi se pare ceva normal, nici nu stiu de ce mai intrebi.

| un copil:x a răspuns:

Daca ii esti prieten adevarat, da ajuta`l.
Va veni o zi in care si tu vei avea nevoie de ajutorul prieteniilor.

| Loryoficial a răspuns:

Offf...pai daca ma injura vreunu pe mine, ma duc la el in casa si il bat! normal, bagate mah. rupele gatu la aia! te sfatuiesc sa iti iei un cutit cu tine!

| Kosmin19 a răspuns (pentru Loryoficial):

Esti periculos prietene happy daca intri si peste el in casahappy Stai in banca ta te sfatuiesc si lasa figurile astea de 2 lei happy

| andreutz99 a răspuns:

Nu.iti spun din propria experienta ca daca cumva te bagi te vor lua si pe tine la bataie! Stai cumintica sau explica-i prietenului tau rapper ca nu trebuie sa se supere pe niste imbecili! Bafta! Funda?

| MakeLOveNoWar a răspuns:

In primul rand, asteapta sa faci 18 ani, apoi uite-te la filmul Fight Club.Vei invata multe din el, asta daca ai mentalitate, normal.Eu ma bat cu prieteni, amici imi descarc frustrarile, dupa o bataioe buna cu ceva sange ne strangem de mana ne uam de gat si ne povestim totul la o bere. P. S:Bataia este doar pentru a te binedispune, a te face un adevarat alfa, nu pentru razbunare, faima si "r3spekT"

| vlad210 explică:

Sunt baiat ba laughing

| Cristina_7308 a răspuns:

Of, of când o să înţelegeţi că răzbunarea nu aduce nimic bun?!
Chiar vrei să fii bătut/ă de vagabonţii de la colţul străzii?! De ce prietenul tău nu îi ignoră?! Şi de ce te mai bagă şi pe tine?!
Injuriile astea nu se bagă în seamă, chiar dacă sunt destul de dureroase! Nu îi mai bagaţi in seama şi staţi cuminţi la colţul vostru! Lasaţi violenţa, nu aduce nimic bun!

| Ketamine a răspuns:

Asa se intampla pe strada.si eu sunt si se iau de mine.happy. daca ii esti prieten.parerea mea personala e sa te bagi.laughing.

| Ketamine a răspuns:

Cum sa fie iubita lui?! uita-te la numehappy. Vlad il cheama.se referea la amici.happy

| Ketamine a răspuns:

Ti-am spus eu "ba" ca-i baiat?whistling. Hai ia un hug.>; d