| Mariaღ a întrebat:

Am un Xperia X8 si dupa ce il bag la incarcat SEARA a doua zi dimineata este consumata toata bateria straight face vi sa mai intamplat asa? Vreau un raspuns clar >big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu am acelasi model ca al tau si nu am patit aceeasi problema, dar am o intrebare pentru tine. Cand ai cumparat mobilul l-ai lasat la incarcat pana s-a umplut bateria si l-ai descarcat complet? In caz ca nu ala e motivul ca bateria sa nu incarce bine, orice mobil trebuie incarcat si descarcat complet 3-4 zile ca sa se obisnuiasca bateria si sa dureze.

| Mariaღ explică (pentru mgtow):

Well, nu am facut asa pentru ca mi s-a spus ca nu este nevoie...

| mgtow a răspuns (pentru Mariaღ):

Cine ti-a spus sa nu faci asa cum ti-am zis eu are nevoie de un curs pe baza telefoanelor mobile, nu e intreg la minte sincer.

| Mariaღ explică (pentru mgtow):

Pai si ii mai pot face ceva?

| mgtow a răspuns (pentru Mariaღ):

Daca are garantie il duci la magazin si le zici problema ca sa-ti dea alta baterie, daca nu are atunci o cumperi tu.

| Mariaღ explică (pentru mgtow):

Ok mersi