| BlackMillFan a întrebat:

Am vazut o persoana intr-un film care era exact genul meu. Oare pot gasi o persoana de genul asta si in realitate? intreb de curiozitate pentru ca incep sa-mi fac sperante.

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Daca ai mai fi dat detalii probabil ne-am fi format o imagine, daca era acel film cu superman, da cred ca e posibil. Cred ca sunt 60-70% sanse sa intalnesti o persoana de genul tau sau de un alt gen care sa iti placa oricum ai destul timp

| BlackMillFan explică (pentru Denis777):

laughing era o fata din filmul Halloween. Scout Taylor-Compton e actrita. Nu e vorba de cum arata, ci de cum se comporta. Oricum..cat de mult timp mai pot sa am?

5 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Fix cand nu te astepti atunci vei intalni persoana potrivita

| Denis777 a răspuns:

Asa imi placea mie can eram mic e ioana d'arc oricum arata bine actritalaughing

| BlackMillFan explică (pentru Denis777):

Ioana d'arc?laughingce n-as da sa intalnesc asa o fata aici love struck

| BlackMillFan explică:

Da. Cred ca daca as intalni o persoana ca cea din film, nu mi-ar mai trebui nimic.happy Ce urata e senzatia care o am acum.
sper sa ai dreptate. Merci de raspuns.