| anonim_4396 a întrebat:

Amintiri.
Cum a fost la voi primul sarut? Cand si la ce varsta?
Si de asemenea e valabila zicala" Primul sarut nu se uita niciodata"?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La 13 ani love struckEra un baiat pe care il iubeam foarte mult.happyA fost baiatul pe care l-am iubit cel mai mult dintre totihee hee
Noi eram prieteni foarte apropiati.Ieseam pe afara cu prietenele mele si venea si el cu baietii laughing
Si la un moment dat prietenele mele au plecat una cate una acasa pentru ca era cam tarziu.Si prieteni lui la fel laughingParintii mei nu erau acasa pentru ca erau plecati la o nunta tocmai in mangalia.Asa ca puteam sa profit de asta si sa stau mai mult afara laughing
Am ramas numai cu el si batea vantul ingrozitor happyEu tot ii spuneam ca vreau sa plec acasa ca imi era frig si era tarziu si el spunea sa mai stau laughingS-a apropiat de mine si ma saturatlove struckA fost foarte frumos happyA 2 zi deja eram impreuna happy
Primul satut nu se uita niciodatawinking

21 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, la 13 ani am avut parte de primul sarut, e adv ca nu se uita niciodata mai ales daca e cu un baiat care l-am iubit mult...

nony
| nony a răspuns:

Eram atat de mic incat nici nu ma tin minte.Trebuie sa o intreb pe mama, ca ea m-a prins sub masa cu fata rolling on the floor

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

French? Pai a fost primul din toate domeniile voastre... 16 ani 4 luni si 27 de zile. Restul vine de la sine, nu?
Nu se uita. A fost cel mai tare...

| SweetCandy a răspuns:

Pe care il consideri primul intr-adevar nu il uitibig grin aici depinde si daca tii la persoana respectiva!
la mine a fost frumos si neasteptatbig grin

| Leea1234 a răspuns:

Oooo, aveam 13 ani, si a fost... emotionant!
tremuram "ca varga" dar mi-a placut!
mai ales ca era cu un baiat, pe care il indrageam de mult!
si sa stii ca e adevarat...nu l-am uitat!
si tin minte si locul in spatele blocului unde locuiam!
amintiri!

| bluesky a răspuns:

La 14 ani si 7 luni aproximativ! A fost foarte frumos si asteptat...asteptam clipa de multa vreme desi imi era frica, ca nu o sa ma descurc, am inceput direct cu french! Am fost la o petrecere si stiam ca se va intampla, de asta eram asa emotionata! A fost primul sarut, primul prieten, desi ne-am despartit eu inca tin la el enorm, nu voi putea uitat vreodata...:-

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Oh... e trist sa pun ca inca nu s-a intamplat nimic...desi unele de pe aici au avut primul sarut la 12 ani...eu am 14... dar nu ma grabesc...va veni si pentru mine si pentru voi, un prim sarut de vis... cel putin asta visez eu:p

| Ruxyana a răspuns:

Cred ca a fost la 12 ani jumatelaughing...
si asa ii.primul sarut nu se uita niciodatahee hee:X:X
nici de-ai vrea nu ai putea uita.winking.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Aveam 15 ani si vorbeam cu un baiat la telefon, avea nr meu de la o pretena:d, dupa luni bune de vb la telbig grinne-am intalnit, ne-am placut si ne-am sarutatbig grin, a fost primul meu sarut, m-am lasat dusa de val, nici nu si-a dat seamabig grin. a fost super. E adevarat n-am sa uit niciodata!

| biancabellaa a răspuns:

Primul sarut a fost la 12 ani cand ma plimbam cu iubitul meu prin parcrolling on the floor

si idem zizi,, clar primul sarut si prima iubire nu se uita niciodata,,

| a2 a răspuns:

Sarut... frantuzesc rolling on the floor sau... mai normalrolling on the floor?

| a2 a răspuns:

Aa pai aveam cam thinking 12 ani si un pic... saracul baiat s-a ales cu urma palmei mele pe fata... si el cat de romantic a fost mi-a adus si un trandafirlove struck dar clar primul sarut si prima iubire nu se uita niciodata love strucklove strucklove struck

| a2 a răspuns:

@alexandra1995 nu trebuie sa te grabesti... cand vei gasi un baiat care sa te faca sa te simti speciala pentru ce esti si sa te placa atunci totul va fi okwinking nu trebuie sa te grabesti happy

| bluerose a răspuns:

Primul sarut...cred ca pe la 9-10 ani.
Dar primul sarut care a contat intr-adevar a fost la 19 ani. Am sa-l tin minte toata viata...happy

| yanna_5323 a răspuns:

Primul sarut a fost la revelion in 2005 la 15 ani nu pot sa-ti spun ce sarut era ca nici eu nu l-am inteles eram asa emotionata k ce sa spun ne incurcasem buzele si limbile acolo ...stiu eu ce a iesit? si daa primul sarut nu se uita niciodata. pop

| Ionut_1824 a răspuns:

La 15 ani! La mine acasa.Am pregatit o cina romantica la lumina lumanarilor...muzica ambientala - romantica... Ce stiu, este ca am lasat-o fara cuvintehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

French.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tare e al tauday dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani si un pic mai mult de jumate, dar inca n-am avut parte de un french kiss...de primul sarut normal am avut parte pe la 12 ani jumate, da n-a kontat prea moolr...eram la un amik si stateam intinsa pe canapea iar el s-a apropiat de mine si m-a sarutat... iar mie nnu imi placea de el, da m-am bukurat pentru. ca simteam nevoia unui sarut in seara aialaughingda nu am fost cu baiatul respectiv si pana acum nu pot sa spun ca am avut un iubit...am iesit la intalniri da niciodata n-o fost cv serios...inca astep marea iubire...si acel sarut nu o sa-l uit vreodatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frantuzesc la 8 anibig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... eu am 16 ani, dar nu m-am sarutat french niciodata. Am iubit cu adevarat un baiat, pe care inca il iubesc. Si nu cred ca o sa-l uit vreodata. Singurul baiat caruia i-am spus te iubesc, cu care m-am tinut de mana, care ma tinea in brate, si cu care m-am pupat[ normal, pe buze. incerca el sa ma sarute french, dar nu prea reusea pentru ca ma trageam]
Pai. parerea mea este ca prima iubire nu se uita niciodata. Dar acum depinde de persoana. si depinde si de cealalta persoana care apare in viata ta, si de ceea ce vei simti pentru ea. pentru ca din moment ce apare un alt,, el" de care te indragostesti nebuneste, nu vei mai simti nimic, pentru primul`. Decat vor aparea in mintea ta, niste amintiri. ca oricare altele. Dar conteaza mult si felu in care s`a intrerupt realatia. straight face