| Adela1111234678 a întrebat:

Aniversez cu prietenul meu 2 ani de când suntem împreună. Ați putea să îmi dați și mie o idee ce cadou sa ii cumpăr?

Răspuns Câştigător
| BarbieGirl13 a răspuns:

Eu zic mai bine sa ii faci tu ceva decat sa ii cumperi. Aveti poze impreuna? Ai putea sa cumperi o rama draguta si sa faci un colaj cu poze dragute cu voi :3 Sau ai putea si sa ii cumperi ceva frumos. Depinde ce ii place. Poti sa ii cumperi ceva care sa fie mereu la el si sa ii aminteasca de tine (lantisor, bratara, talisman)-daca e genul care poarta din astea- sau poti sa ii iei chestii care sa le tina in casa si sa ii fie de folos, dar sa si dea bine si sa fie asa cute (o perna, o cana). Depinde ce ii place lui si ce ai vrea tu. Eu as vace o combinatie dintre astea 3. laughing Daca e genul care nu pune pret pe chestiile astea materiale, ai putea sa iei niste bilete de vacanta mai ales ca e vara si va puteti distra. In final tot tu alegi ce ii iei...astea sunt doar niste idei :3 Mult noroc si sa va tina! happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat