| MihaiMiki28 a întrebat:

Anul acesta am Evaluare Nationala. De o luna am intrat la meditație la matematica și am observat la colega mea de grupa este mai buna ca mine pe ceea ce privește problemele de geometrie clasa 7. (E.N partea 3 ). Profesoara de la meditație mi-a zis ca pe unele le fac greu deoarece profesorul meu de la clasa ne dădea exerciții puține și simple.Eu vin dintr-o familie buna și părinții mei vor sa iau peste 9.50 la mate. Credeți ca am șanse sa recuperez geometria de a 7-a?(doar la geometrie am probleme)

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Logic, mai ales daca mergi la meditatii

| HoHOO a răspuns:

Desigur! Crede-ma ca nu sunt lucruri complicate. Eu sunt in clasa a 11-a pe mate-info, ador matematica deci. Nu e greu sa recuperezi. Pune-te pe treaba. Bafta!