| i0nutzuu a întrebat:

Aoziti: mi.am luat un XTZ tablete maxicabile, pentru energie, reduce oboseala, creste puterea de concentratie si asa mai departe, imi puteti spune si mie daca este de ceva, daca ma poate ajuta intr-adevar? eu am rezistenta buna, doar ca vreau sa pot rezista mai mult, sa alerg mai mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru oboseala excesiva mai bine te-ai duce la medic sa vezi ce-i cu tine.
Sa-ti faci niste analize,nu te mai automedica, nu este bine.
De asemenea include in alimentatie fructe, legume proaspete, dormi mai mult, asa-i cu astenia asta de primavara.
Te pup!

1 răspuns:
| i0nutzuu explică:

Dar nu obosesc rapid nnu am nici o treaba sunt sanatos, perfect normal doar ca dupa vreo 10 ture de teren, obosesc si parca nu imi mai simt picioarele, cand merg parca merg ele fara mine, nu stiu, doar astea rau nu are ce sa-mi faca, parerea mea, nu stiu ce sa zic multumesc pentru sfat!