| BarbuAdrian a întrebat:

Are ceva daca nu am scris toate prenumele pe foaie de examen?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Depinde. Dacă există un elev care are aproape același nume ca tine iar singura diferență o făcea acel prenume, se poate crea confuzie. În rest, nu cred că are ceva.

| BarbuAdrian explică (pentru MeisterSchnitzel):

Mai am un coleg, numele meu este barbu alexandru-adrian si am scris barbu adrian, iar pe colegul meu il cheama barbu luca -alexandru. eu zic ca se face diferenta

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru BarbuAdrian):

Și eu cred asta. Dacă ai scris "Barbu Adrian", ai folosit prenumele pe care colegul tău nu-l are! Deci ești în siguranță.

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu este nici o problema

| isemilia a răspuns:

Da.