| Fcdb_AdyTzuu_1999 a întrebat:

Salut,TPU.Am si eu o problema, daca la examen nu am scris pe ultima pagina pentru ca nu am vazut ca mai exista si am cerut a 2 a foaie are ceva?

2 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Depide câte subiecte și puncte au fost pe ultima pagină.Nu știu pentru că n-am fost, îl dau peste 2 ani(a VII-a trec,dar nu cred că are importanță). Deoarece e ultima,nu cred că îți va scădea mult și nu-i nicio problemă dacă le-ai rezolvat pe celelalte corect,deci nu te îngrijora,se mai întâmplă,învățăm din greșeli, important e să n-o mai repeți. Poate miercuri, la mate, n-o să mai faci aceeași greșeală. Baftă și să-l treci! Și nu-i nimic dacă ai mai cerut o a doua ciornă, e mai bine că ți-ai dezvoltat ideile.

| Fcdb_AdyTzuu_1999 explică (pentru Fatayou):

Nu,nu ai inteles..pe foaia mea de examen..cred ca sti cum arata, nu am scris pe ultima pagina, si am cerut a 2 a foaie de examen..si pagina aia a ramas goala