| Mercer a întrebat:

Are ceva daca nu-ti raspunde o fata dupa ce i-ai spus ca-ti place de ea pe facebook

6 răspunsuri:
| puisor98 a răspuns:

Pai depinde de ceea ce ati mai vorbit si inainte tongue poate nu i-a facut placere..sau nu i-a placut ce ati vb, exista si posibilitate sa o fi luat prin surprindere..adik incearca sa o suni sau sa va intalniti..pe fb nu se fac relatii..adica sfatul meu este sa ii spui ce simti fata-n fata nu p fb tongue ..mult noroc happy

| Mercer explică (pentru puisor98):

Sta cam departe nu puteam s-o vad decat la scoala pe mess vb cel mai mult.dar in timpu scoli mereu in fiecare zi vorbeam cu ea dar acum in timpu vacantzei nici nu se baga pe fb sau mess si cand se baga nu vb

| puisor98 a răspuns (pentru Mercer):

Atunci cred ca te evita, sau are pe altcineva straight face

| andreigreen a răspuns:

Poate are nevoie de timp sa se gandeasca la asta trebuie sa ai un pica rabdare.

| Caramelll a răspuns:

Poate nu a vazut ce i-ai scris sau nu te place.

| Mercer explică:

In ultima luna n-am vorbit deloc dar tin minte ca in timpu scoli am vorbit si cate 7-8 ore pe zi dar nu o cunosc de mult timp