| Alina2910 a întrebat:

Iam spus ca-mi place de el prin o fata. dar nu vrea sa-mi dea accept la facebook si daca ii scriu ceva pe mss nu-mi raspunde ce sa inteleg? fundita

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

•Păi, ar fi foarte bine sa îl întrebi faţă în faţă, dacă eşti timidă sau altceva nu vei ştii nimic niciodată.•
Poate chiar nu te place, poate nici nu vrea să audă de tine, asta e o altă variantă.
Bye!

| mika a răspuns:

Pai spune-i in fata, nu prin alte prietene ii ranesti orgoliul

| leo987 a răspuns:

Poate vrea pe cineva care stie sa foloseasca cratima. Sunt si baieti culti. Sorry happy

| Alina2910 explică:

Nu deja i-am spus
dar nu stiu ma place sau nu