| Ancagabriela23 a întrebat:

Are vreo legatura nervii cu stresul, sunt nervoasa mai mereu si ma enervez din lucruri mici, mama mi-a zis ca e si stres la mijloc dar eu nu sunt deloc stresata ci doar ma enervez destul de des, mai ales ca sunt si pe sistem nervos gen la cap, afecteaza?

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Corpul poate fi stresat fără ca tu sa îți dai seama. Încearcă terapia.

| LostForForever a răspuns:

Dece te enervezi? Ce te enervză cel mai mult? Ce te deranjează?

| Ancagabriela23 explică (pentru LostForForever):

Nu stiu? ma mai cert cu iubitul meu si ma mai enervez

| LostForForever a răspuns (pentru Ancagabriela23):

Cati ani aveți amândoi daca nu te superi ca întreb și de ce va certați? din ce cauză? ce-ți face?

| Ancagabriela23 explică (pentru LostForForever):

Eu 17 laughing si el 20 nu stiu imi amintesc de fosta lui si ma enervez

| LostForForever a răspuns (pentru Ancagabriela23):

Te iubește cu adevărat?