| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de niste suplimente pentru cresterea in inaltime,care sa-mi influenteze doar inaltimea nu si alte lucruri de ex cresterea in greutate sau ceva de genul, precizez ca sunt fata si am 1, 70, mereu am fost obsedata de inaltimea mea,fac si sport dar nu ma ajuta deloc,mai precizez ca inaltimea nu m-ar ajuta doar la estetic, ci si pe viitor, oare imi puteti recomanda niste suplimente?

7 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu merge cu suplimente ci cu hormoni de crestere. Din pacate, la 1, 70 inaltime, niciun medic normal la cap nu o sa te ajute cu o reteta in acest sens.

Cati ani ai?

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Pentru crestere in inaltime faci sport nu iei suplimente. Alea te mai si ingrasa.
Zici ca faci sport. Ce fel? Fa inot.

| user646372828 a răspuns (pentru Dandiiiiiiii):

Fotbal

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru user646372828):

De la fotbal nu te inalti.

| Desenelecopilarieiro a răspuns:

Ai putea încerca baschetul, te va ajuta sa crești în înălțime

| user646372828 a răspuns (pentru Desenelecopilarieiro):

Fac deja fotbal de 3 ani si nu as vrea sa fac alt sport