| abdulahmad177 a întrebat:

Am nevoie de tot ce ajuta si influenteaza cresterea in inaltime?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sala, si alimentatie sanatoasa. Adica nu sala... miscare.

| alexandrualind a răspuns:

Ajuta:Baschetul,intinderea si geana(cum iti este geana ma refer).

Influenteaza:Ridicarea greutatiilor foarte mari, daca esti stangaci si daca nu practici sporturi.

Cam astea sunt lucruriile care ajuta si influenteaza cresterea!

| abdulahmad177 explică (pentru alexandrualind):

Mersi

| abdulahmad177 explică (pentru alexandrualind):

Dar nu inteleg care e faza cu mina stinga, ce reprezinta ea de stimuleaza?

| alexandrualind a răspuns (pentru abdulahmad177):

Cred ca te referi la intindere ca nu intelegi:Intinderea nu stiu exact ce se intampla cu corpul dar te lungeste si asta am auzit si stiu din foarte multe locuri.

Toate cele bune!