| pixxiee a întrebat:

As avea si eu o problema.La mine in clasa e un baiat care cred ca ma place adica stiu toti colegi asta si stie si el ca il plac.vine cu mine la balul scolii intr-o zi mi-a zis pe mess "cf papusa,, desi lui nuprea ii sta in fire sa faca asta.se uita frumos la mine.imi ia apararea dar problema e urmatoarea ca, colegi nostri sunt cam obsedati sexual parerea mea si se baga iei repede cu insinuari si prosti din astea si ieri acest baiat mi-a zis pe mess eu avand un status gen "ma iubesti sau doar iti bato joc asta sti doar tu,, el mi-a zis "isi bate joc de tine,, si eu i-am zis "daca spui tu,, si a inceput sa rada si mi-a zis ca nu are nicio treaba cu mine crying ce inseamna toate astea sunt confuza! ma place sau nu?sad

4 răspunsuri:
| Criiiis a răspuns:

Poi i spui in fata Auzi frate fi atent ma iubesti sau macar ma placi sa stiu. Si asa o sa afli raspunsul.love struck Fundita

| aNNoNNiMa a răspuns:

Stii.Eu nu inteleg ceva.De ce tu iti asculti colegii si nu pe el?straight face Sincer daca el nu e obisnuit sa vorbeasca asa? Il crezi? Mai asteapta.ca sa fii siguraa ca ce simte e adevaratbatting eyelashes.

| BiaBiencuzza a răspuns:

Arata-i baietelului ala ca nu esti o lasa fii tupeista pana la o masura ignora-l putin si daca o sa te intrebe dec il ignori inseamna ca te place

| BubulinaGospodina a răspuns:

Pfuuu...m-ai bagat in ceata rau de tot incearca... daca esti mai tupeista sa ii ceri sa iesiti in parc si sa te apropi mai mult de el daca nu intreaba-l pur si simplu ce simte pentru tine