| dayanablackk a întrebat:

Vreau ceva sfaturi, sunt total confuza.Anul treut am cunoscut un baiat pe holurile scolii. Nu mi se parea ca e frumos ci din contra, il displaceam total.Primele noastre cuvinte schimbate au fost injuraturi. Apoi am aflat ca prietenei mele ii place de el, si cu toate astea a inceput sa faca avansuri el catre mine si a inceput sa imi placa de el, ba chiar sa il iubesc.Cu timpul prietenei mele nu ia mai placut de el. Dar problema era ca nu doar mie imi facea avansuri ci si unei alte colege.Atunci mi-a cerut id de messenger si nu i l-am dat, dar pr mea i la dat. Dupa acel weekend m-am hotarat si i l-am spus.Eu il iubeam cu adevarat dar el era un smecheras si ii dadeam impresia de disperata. Pana intr-o zi cand s-a desp de mine avand poza altei fete la avatar. De nervi am pus si eu o poza cu eltul la avatarul meu. Dupa ce s-a desp de mine am devenit mai apropiati. Apoi am afllat de la fata aceia ca si ei ia cerut sa fie impr dar nu a acceptat.Pe scurt m-a luat de fraiera. M-am intalnit cu el la un concer sis-a comportat foarte frumos cu mine. A doua zi cand i-am spui colegei ca a facut-o in ultimul hal m-a injurat a 3-a zi ne-am intalnit in oras si m-a strigat dar nu l-am bagat in seama, a4-a zi m-a amenintat ca ma batelaughing. Si asa a trecut timpul pana inainte cu o zi de a incepe scoala, cand am vb cu el pe mess, mi se adresa u papusa etc.si de atunci imi face tot avansuri.Eram intr-un supermarket si m-a sunat si a spus ca vine si el, dar eu am plecat.Acum a intervenit din nou colega accea.eram in ora geografie, eu si cu colega acea ne-am strecurat in baie de unde i-am trimis mesaj sa se uite in sus sa ne vada si el mi-a trimis mesaj inapoi ca vine sus cu noi in baie. Zis si facut.Va spun ca nici un cuvant nu mi-a spus in 30 de minute, ci doar cu aia vb.Ieri i-am trimis conversatii ei cum el o facea disperata. Ea mi-a trimis converastii cum el nega. Ce sa inteleg din astea? Odata e asa, odata e >asacert e ca intr-o eara a spus ca ar face orice pentru mine.Si i-am spus sa ne punem intr-o relatie pe facebook ca sa vada toata lumea, a acceptaba chiar si-a pus poza mea la avatar si un status cu te iubesc. Ce parere aveti? tipul acesta tine sau nu la mine?

3 răspunsuri:
| xXxDanutssaxXx a răspuns:

Iubirea se gaseste greu.o sa ai multe inimi frant pana o s-o gasesti pe cea adevarata.

| frezatu a răspuns (pentru xXxDanutssaxXx):

Cand o sa incepi scoala, urmareste-i fiecare miscare, chiar si cand se duce la baie.barbatilor le place sa fie urmariti in orice situatie. daca te cheama dupa el la baie si te pune sa inghenuchezi tu sa tii seama daca o scutura mai mult de 3 ori, atunci sa intelegi ca nu vrea sa isi faca doar nevoile fiziologige, vrea ceva mai mult de atat. sper ca ti-ai dat seama ca trebuie sa ai aparatorile la genunchi la tine? distractie placuta! fi ambitioasa.inghite tot, o sa te remarce

| dayanablackk explică:

Acum ceva zile am vorbit cu el si i-am zis ca am facut un pariu, in 20 de min sa fiu cu candva intr-o relatie pe fb,si a zis ca se pune el,si seara l-am intrebat la vrajeala ca suntem impreuna si el o zis ca ma iubeste,tine la mine, dar nu vrea sa ma piarda ca data trecuta, e un smecher sh mie imi suna a vrajeala voi ce ziceti?