| SunshineSunrise a întrebat:

As dori sa cumpar un paysafecard dar nu stiu cum se procedeaza pentru ca am 15 ani.
In primul rand: Cum fac? As vrea sa am banii pe card sa nu mai platesc cash, unele persoane la varsta mea paysafecard si le este bine.
De unde cumpar si eu unul? Si cum mi-l incarc astea?
Sunt paralela, nu vreau sa ma judecati pentru asta ci sa ma ajutati.
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Krixxus a răspuns:

Eu cand am luat am platit cash, banuiesc ca se poate si prin card... nu stiu
Sunt puncte de incarcare... unde crie paysafecard sau paypoint cred
Intri si intrebi acolo unde scrie cel mai bine
Sunt anumite sume
daca imi amintesc bine 20, 30, 50, 100 lei si sume mai mari

1 răspuns:
| xAdrian23 a răspuns:

Mergi cu bani cash
În orice magazin care scrie PayPoint și îi ceri la casier (sau dacă are aparat).
Atenție! Sunt doar de 25 lei 50 lei 100 lei