| iulianus111 a întrebat:

As dori sa stiu daca dupa ce ai fumat un joint cu iarba cafeaua iti mareste highu?
Ps:Raspundeti doar daca stiti sigur.

Răspuns Câştigător
| Reigns a răspuns:

Da, iarba te chilleste, te linisteste, dar daca bei cafea te face mai agitat ceea ce te face sa fii mai high si iti bate inima mai tare. Paranoiaa 13 please! laughing love struck

2 răspunsuri:
| cosmin655 a răspuns:

Depinde cata bei, si depinde de starea ta dupa joint(totusi nu-ti recomand dar e treaba ta)daca o sa fii ''high''cafeaua te va face mai agitat, dar daca o sa ti se faca rau sau o sa ametesti dupa joint(eventual intri in paranoie)nu stiu ce efect o sa aibalaughing.

| Reigns a răspuns (pentru cosmin655):

De la iarba nu ti se face rau doar daca o combini cu alcoolu laughing de la cafea esti mai agitat doar dar te simti ok.