| RockStar a întrebat:

As dori sa va mai intreb ceva sad. de ce toata lumea vrea sa ne desparta straight face?
Cu ce am gresit eu? el? straight face
La scoala :
Pe mine ma tot suna un nr 0741346319 x( si ma tot intreaba " cum ma cheama " eu nu i-am spus cum ma numesc decat atat i-am spus " daca mai sunat tu trebuie sa stii cine sunt " si i-am inchis in nas. si dupa aceea incepuse cu sms " in ce retea sunt, sa dau nr lui varame, alui colegamea Ale, ca este in clasa mea, ba nu ca este din Turda, ba sa ies pe hol etc. "
Nu am iesit pe hol ca nu am vrut deoarece numai ma enervam mai tare si il si plazneam. Oricum aveam nervii si era sa plaznesc pe aproape toti x( dar m`am linistit straight face, i-am trm sms " cine esti si sa imi spuna daca nu ii trm nr pe mess " si el a rasp " nu " x( si nu mi-a spus si am incetat sa ii mai raspund. Normal i-am spus si la iubi crying ca nu imi da cineva pace :-

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Ei... se intampla des chestii de genu. Cineva are chef de ras si vrea sa rada pe seama altora... a vazut ca tu te enervezi si a continuat. daca dupa ce i-ai spus ca tu stii ca e din cacova si el a inchis inseamna ca l-ai nimerit. Acuma daca i-ai promis iubitului tau ca nu`i vei trimite mesaj, tine`te de cuvant!

4 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Si care e problema? Te suna ori ca te place si nu stie cum sa te abordeze ori e asa la vrajeaza. Doamne, cum sa plangi ca te suna cienva? Si pe mine ma suna si daca vb frumos vb si eu la fel, daca vb la misto asa vb si eu cu el sau ea si atat.

Ce sa crezi? Ca e un dobitoc care nu are ce face. Nu trebuie sa te enervezi asa din orice, el se distreaza pe seama asta. Daca vb cu el normal se va linisti. Si daca zice ceva cu subinteles tu faci pe proasta si raspunzi ca si cum nu ar fi nici un subinteles. In nici un caz nu ii inchizi telu sau sa faci criza ca vrei sa lovesti pe toti etc.

Ce crede prietenul tau? Pai ce sa creada... ceea ce e, ca cineva te suna si te streseaza. Nu te teme ca nu e gelos sau daca e tu nu ai nici o vina. Ala ti-a zis ca e o greseala, na spune e ok, nu-i nimic si gata. Si prietenul tau o spus asa...deci reiese ca nu are nici o problema.

| anytha13 a răspuns:

E doar un simplu numar...nu cred ca ar trebuie sa fii suparata din cauza asta.crede-ma
Si daca te suna ala, nu inseamna ca vrea sa va despartathinking

| RockStar explică:

Nu am plans ca m-a sunat numarul ala laughing.
Am plans deoarece ce ar crede prietenul meu straight face?
" ni ca pe asta o suna baietii x_x " straight face

| RockStar explică:

Apei sincer imi pare atat de ciudat ca baiatul acela mi-a pus asemenea intrebari x_x. " sa ii dau numarul lui varame... alui ale. etc ". Eu cand am vazut deunde sa stiu cine e? straight face. oricum nu dadea nume x_x. si colegele mele l`au sunat sa vada cine e si nu prea spunea nimic thinking dar e ciudat ca o cunoaste pe varame x_x. dar el totusi deunde are nr meu?