| bebitzuluy a întrebat:

As vrea sa ajut o vecina:Vrea sa isi gaseasca baiatul abandonat acum mai bine de 20 de ani intr-un centru de plasament sau intr-o cresa.Acum nu stie despre el decat ca a fost adoptat si este in Franta.Si are cateva poze cu el.As putea pune anunt pe vreun site ca il cauta? Si ca vrea sa ia legatura cu el? Dar ce site-uri? Tinand cont ca el este in Franta. El stie ca inainte de a fi adoptat a purtat numele mamei si cred ca ar recunoaste numele daca ar vedea anuntul...Astept sugestii, sfaturi.Va rog

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut bebitzuluy bravo tie ca vrei sa iti ajuti vecina.Ce nu inteleg eu e de ce si-a abandonat copilul si acum o intereseaza viata lui.Au trecut 20 de ani e posibil sa aiba chiar el copii de ce vrea sa ii rascoleasca trecutul.E cu atat mai greu cu cat domiciliul lui este in Franta.Eu personal cred ca e in zadar, insa... ii doresc tot binele din lume si daca vrea sa isi gaseasca odrasla ar putea incerca faza cu situl. Oricum mult noroc
in speranta ca i-am fost de ajutor Bibi
Funda?

| bebitzuluy explică:

L-a abandonat pentru ca nu a avut cu ce sa il creasca...E fff saraca si a preferat sa renunte la el.El am impresia ca o cunoaste(cel putin dupa nume).Ca el i-a trimis pozele pe internet unui alt tip.Nu stiu nici eu foarte bine.Dar pe ce site sa pun anuntul?