| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa dau la facultate de sport. Daca nu am facut sport de performanta, doar am jucat footbal ca hobby, ma pot inscrie, oare o sa fac fata? Eu mereu am fost bun la sport si imi place foarte mult, da nu stiu daca o sa fac fata, ca cei mai multi merg de la sportiv. Si de invatat nu prea imi place. As fii interesat si ce materii se predau. Eu la mate sunt praf. nu stiu deloc... da la sport eu zic ca m-as incadra. Ce ziceti? eu am terminat turismul insa mereu mi-a placut sportul!

1 răspuns:
| qLiNn a răspuns:

Ai putea incerca, in mare la facultatea de sport faci din toate cate putin, atat timp cat nu mergi la kineto, faci si schi/baschet/fotbal/volei. Am multi prieteni la sport care nu sunt "sportivi/campioni", din ce stiu eu de la prietenii mei care sunt la Brasov/Bacau (la facultatea de sport), e lejer!