| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o problema deci : sunt in clasa a 6 a si am doar 40 de kg si nu stiu ce sa fac sa ma ingras, chiar daca mananc seara multe dulciuri sau orce fel de mancare tot asa sunt. Va rog ffff frumos sa imi spuneti ce as putea face. Multumesc frumos celor care ma ajuta kiss kiss kiss pup >:d

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna, Alexa. Daca vrei sa te ingrasi cateva kg, dulciurile nu sunt o solutie sanatoasa. Practica un sport, deoarece muschii tai se vor dezvolta si astfel vei arata bine, fara sa pari grasa. Spor sa ai.

4 răspunsuri:
| Tzupy a răspuns:

Wow eu sunt a-7-a si am 38 kg laughing)

| AnonymousisLegion a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi daca ai 40 de kg? Poate doar daca esti foarte inalta...
Eu sunt in a 9-a si am tot 40 de kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt in aceeasi dilema laughing big grin! Si sunt in a 7a... Cred ca Tzupy are dreptate chiar daca la mine nu fun ctioneaza. Incearca, nu strica!

| NinaaAlee a răspuns:

A da am uitat de inaltime am 1. 57 nu mi se pare ca sunt asa inalta tongue nu stiu voi ce credeti? mi se potrivesc kg la ce inaltime am? happy